Доставка та Оплата

Доставка

Замовити продукцію в нашому інтернет - магазині Ви можете:

  • через сайт - в будь-який зручний для Вас час;
  • по телефону з пн пт з 9.00 до 18.00, суб. - з 09:00 - 16:00

Наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.
Замовлення прийняті і оплачені до 15:00 відправляються в день оплати.
Замовлення прийняті і оплачені після 15:00 будуть відправлені на наступний робочий день

Доставка посилки оплачується покупцем, згідно з тарифами обраної служби доставки. Доставка займає 1-5 робочих днів в залежності від міста призначення. Шановні покупці! Замовлення не одержані протягом 4-х днів від дати доставки на відділення, автоматично повертаються відправнику. Повторна пересилання здійснюється по передоплаті.

Оплата

Післяплатою при отриманні посилки. Ви оплачуєте доставку посилки на відділення вашого міста і комісію за пересилання грошових коштів назад відповідно до тарифів Нової Пошти: 20 грн. + 2% від вартості Вашого замовлення.

  • Післяплатою при отриманні посилки. Ви оплачуєте доставку посилки на відділення вашого міста і комісію за пересилання грошових коштів назад відповідно до тарифів Нової Пошти: 20 грн. + 2% від вартості Вашого замовлення.
  • Безготівковій розрахунок. В цьому випадку вам не потрібно буде оплачувати послугу Нової Пошти по зворотному переказу грошових коштів. Ви оплатите тільки доставку і заберете Ваш товар.
  • Готівкою при самовивозі

Обов'язковою умовою є огляд товару безпосередньо на пошті і / або при кур'єрі. Якщо Ви забираєте замовлення, то автоматично погоджуєтеся з тим, що вантаж прийшов без пошкоджень і в повному обсязі.

Visa - MasterCard