Рентабельність

Паста для шугарингу (депіляції) Klever cosmetics розроблена в кінці 2016 року спільно фахівцями з Ірландії та України, дотримуючись традиції та технологічний процес Ірландії.


Вся продукція виробляється на території України на заводі має високу міжнародну оцінку і сертифікати ISO - проводиться суворий процес підбору сировини для виготовлення цукрової пасти, до її складу входять тільки найкращі та ретельно відібрані інгредієнти. Ми гарантуємо, що продукти мають 100% натуральний склад: високоякісну глюкозу, фруктозу, артезіанську воду, рослинні екстракти і найніжніші шліфувальні частинки. Повна відсутність у складі хімічних добавок, барвників і емульгаторів. Органічні компоненти забезпечують високу якість і роблять продукт екологічно чистим і безпечним для здоров'я людини. Всі пасти мають м'яку текстуру, приємний колір, пасти можна використовувати в роботі без попереднього нагрівання. Довго зберігають пластичність і довговічність, роблять економічно вигідним зменшуючи витрату. Завдяки своїй еластичності наша цукрова паста проникає в фолікул і видаляє кожне волосся з коренем, не ламаючи, без вростання або подразнення шкіри. Пасти придатні для видалення всіх типів волосся на різних ділянках тіла.
Асортимент цукрових паст для цукрової депіляції має дві лінійки це серія класичних цукрових паст, п'ять видів щільності: супер легка, легка, м'яка, середня і щільна паста. Та пасти які містять у складі рослинний екстракт винограду, овочей, зелених трав серія SYMPHONY Симфонія, три види щільності: м'яка, середня і щільна.
Всі косметичні засоби мають сертифікати відповідності якості України та митного союзу.
Багато фахівців з країн СНД, Ізраїлю, Польщі, Австрії, Норвегії, Швейцарії, Німеччини відзначили високу якість продукції та обирають її у свою роботу.
 

 Klever cosmetics - це вибір успішних майстрів!

 

Висока якість продукції klever –
вигідно для вас і ваших клієнтів!

Воскова депіляція поступово стає все менш затребуваною серед сучасних жінок, і на зміну їй приходить шугарінг – кращий спосіб позбутися від небажаного волосся. Але якщо для одних це просто крок до краси, то інші вже перетворили шугарінг в успішний бізнес!

Тут Ви знайдете та зможете придбати все необхідне для виконання процедури цукрової депіляції і догляду за шкірою. Це високоякісна продукція, яка задовольняє потреби як початківця фахівця, так і професіонала.

На кожній упаковці — розрахунок за кількістю процедур.

Навчальні курси klever — для більш
грамотної роботи ваших співробітників!

Якщо в вашому салоні ще немає пропозицій з цукрової депіляції або ви бажаєте удосконалення роботи ваших фахівців, ми пропонуємо вам пройти навчання або підвищення кваліфікації на базі нашого навчального закладу або у вас в салоні.

Паста для шугаринга (депіляції) Klever cosmetics розроблена в кінці 2016 року спільно з фахівцями Ірландії і Україн, дотримуючись традиції і технологічний процес Ірландії.

Вся продукція виробляється на території України на заводі має високу міжнародну оцінку і сертифікати ISO- проводиться суворий процес підбору сировини для виготовлення цукрової пасти, до її складу входять тільки натуральні компоненти без додавання штучних ароматизаторів і барвників.