Про компанію

Шановні партнери та покупці, наші постійні та майбутні клієнти, раді вітати Вас на нашому сайті!

У нас Ви знайдете розномонітний асортимент якісних професійних засобів. Постійна наявність товару. Компанія Kleverтм - виробник професійної продукції для проведення процедур цукрової депіляції шугаринга.

За нашими плечима досвід роботи з різними брендами, що дозволив створити косметику використовуючи новітні розробки, інноваційні технології та унікальну рецептуру Ірландії. Компанія Klever cosmetics, випускає продукцію з 2017 року на території України та Білорусії.

Компанія постійно розвивається і намагається урізноманітнити каталог продукції. Продукція торгової марки Klever cosmetics ретельно продумана і підібрана, проходить суворий контроль на кожному етапі виробництва.

О нас

О нас

О нас

На етапі відвантаження кожна одиниця товару додатково проходить контроль на цілісність. Пройшла сертифікацію і абсолютно безпечна для здоров'я.

Ми завжди своєчасно реагуємо на тенденції ринку і виробляємо кращі зразки для професійного і домашнього застосування, здатні задовольнити найвимогливіших фахівців.

Основне завдання компанії – якісні матеріали, стабільність цін, постійна наявність товару в асортименті, професіоналізм - ось ті складові успіху торгової марки Klever cosmetics.

Фахівці з країн СНД, Ізраїлю, Польщі, Австрії, Норвегії, Швейцарії, Німеччини відзначили високу якість продукції і вибирають її в свою роботу.

Klever Cosmetics

Klever cosmetics
це вибір успішних майстрів!